Aranżacje wnętrz, kuchnie, wyposażenie wnętrz - studioinconcept.pl

InConcept to unikalne studio wyposażenia wnętrz, w którym szybko i sprawnie pomożemy Ci znaleźć wszystkie elementy umeblowania i oświetlenia Twojego wymarzonego wnętrza.

U nas znajdziesz nieograniczone spektrum inspiracji i bardzo szeroką ofertę różnorodnych marek kilkudziesięciu producentów.

Wyposażamy wnętrza na każdym etapie budowy domu, zarówno w ramach procesu projektowania, jak i wyłącznie poprzez sprzedaż naszego asortymentu do gotowych wnętrz, również w ramach uzupełnienia już istniejącego wyposażenia. Pomagamy też profesjonalnie dobrać oświetlenie!

Prawidłowo zaaranżowane oświetlenie pozwala uwypuklić wszystkie zalety mieszkania, stworzyć wymarzony nastrój czy też w pełni wykorzystać funkcjonalny potencjał danego wnętrza. Oferujemy zatem szeroką gamę lamp - od nowoczesnych po bardziej klasyczne. Nasz asortyment to zarówno lampy uznanych na świecie producentów z Włoch, jak i szeroka oferta rodzimych dostawców, w których także drzemie ogromny potencjał. Z przyjemnością oświetlimy Państwa wnętrza! Decydując się na zakup oświetlenia w naszym studio, otrzymasz projekt aranżacji oświetlenia gratis!

Nasz zespół tworzą doświadczeni projektanci. Jesteśmy po to by koncepcja wnętrza zachowała spójność. W dobie nieskończenie szerokiej oferty produktowej zakup mebli i dodatków bywa przytłaczający. Dlatego warto skorzystać z naszego doświadczenia, oszczędzając swój czas.

Nasze Marki

Meble

ROM
Sits
Pianca
Meble Nova
Busnelli
Desire
ITC Natural Luxury Flooring
Royal Botania
Paged

Lampy

Foscarini
Flos
Shilo
Cleoni
Brokis
Ingo Maurer
Nemo Lighting
4concepts
Arturo Alvarez
Axo Light
Ideal Lux
Kandela
Vibia